روش هاي برد در رولت

FIBONACCI

فيبوناچي يک سيستم اعداد است در بازي رولت و ديگر بازي ها است که به نظر مي رسد در سراسر طبيعت يافت مي شود و بسياري از قماربازان از آن به عنوان يک سيستم شرط بندي استفاده مي کنند. اين توالي فيبوناچي است: 1 ، 1 ، 2 ، 3 ، 5 ، 8 ، 13 ، 21 ، 34 ، 55 ، 89 ، 144 . تا زمان مرگ شما ادامه دارد و ادامه دارد.

شما الگوي را مي بينيد ، درست است؟ اگر با دقت نگاه نکنيد: 1 + 1 = 2؛ 1 + 2 = 3؛ 2 + 3 = 5 ؛ 3 + 5 = 8. اعداد ترکيبي از دو مورد قبلي است.

بنابراين اکنون از اين به عنوان فشار سنج شرط بندي استفاده مي کنيد: شما 10 واحد شرط مي بنديد. اگر ضرر کنيد 10 واحد ديگر شرط مي بنديد. اگر باختيد ، 10 واحد + 10 واحد براي 20 واحد شرط مي بنديد - و اگر ادامه ضرر دهيد ، بالاتر مي رويد.

PAROLI

احتمالاً بسياري از شما اين سيستم را بازي کرده ايد اما از کلمه "parley" براي توصيف آن استفاده کرده ايد. با پيروزي در روش بازي ، Paroli شرط شماست. شما يک شرط 10 واحدي برنده مي شويد و شرط بعدي 20 واحد است. شما در آن شرط بندي برنده مي شويد و شرط بندي بعدي مي تواند 40 واحد باشد.

شما مي توانيد در هر زمان افزايش شرط خود را متوقف کنيد يا فقط با واحدهاي کوچکتر افزايش دهيد اما با اين اميد که روند پيروزي شما ادامه يابد ، بيشتر مي شويد. شما مي توانيد "آزادي مشروط" تهاجمي يا معتدل باشيد اما فرقي نمي کند!

CHAOS

اين سيستم مي تواند مبتني بر آن دايناسورهايي باشد که در پارک ژوراسيک دچار آموک مي شوند زيرا هرج و مرج ، عدم توانايي در پيش بيني دقيق وقايع باعث وقوع حوادثي مانند دايناسورها مي شود که شما را مي بلعند.

من مي دانم که به نظر مي رسد کمي آجيل است. اما هرج و مرج در واقع شاخه اي از تحقيقات علمي است.

در حال حاضر رولت "chaostician" مي گويد شما نبايد در مورد آنچه شرط مي بنديد فکر کنيد. فقط به بازي بپرد و شرط بندي ها را در سرتاسر طرح و بدون ترتيب و مقدار خاصي انجام دهيد. من فکر مي کنم شما همچنين مي توانيد اين سيستم را بخوانيد "من توسط يک دايناسور لعنتي خورده مي شوم!"

GRAND MARTINGALE

افزايش پول
منطق ساده در اينجا: اگر مارتينگل شرط بندي وحشتناکي است ، آيا Grand Martingale بهتر است؟ آره! شوخي کردم نه ، اينطور نيست در اينجا شرط خود را نه با دو برابر شدن پس از باخت بلکه با سه برابر شدن باخت افزايش مي دهيد. اين سيستم همچنين بايد "لطفا پول من را برداريد" ناميده شود.

بسيار خوب من بهترين سيستم شرط بندي را براي آخر ذخيره کردم اما بايد به شما بگويم که اين گزينه را در بيشتر بازي هاي رولت پيدا نخواهيد کرد. اين ناراحت کننده است زيرا اين واقعا کمک مي کند بازيکن باهوش در بازي معلق شود.

در شرط بندي هاي زوج قرمز / سياه ، زوج / زوج و کم و زياد ، بعضي از کازينوها در صورت داشتن 0 يا 00 بازديد ، فقط نيمي از شرط شما را در اين موارد مي گيرند. (دو نوع بازي رولت وجود دارد که چرخ ها داراي دو صفر و چرخ هايي با يک صفر هستند --- در صورت امکان فقط تک صفر را بازي کنيد.)

منبع : hotberdmusic

مدیریت مي ,، ,شرط ,بازي ,بندي ,سيستم ,شرط بندي ,مي بنديد ,10 واحد ,شرط مي ,اين سيستممنبع

چشم انداز اقتصادي درهم امارات

ديوارشويي و تعرفه آن

لغات 1100 واژه را يک بار بخوانيد بدون نياز به تکرار!

کلينيک تخصصي ارتودنسي تهران

اسپم اسکور چيست و نحوه کاهش spam score در 2019

فلومتر آب

سقف پلي کربنات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید خرید ویدئوپروژکتور اندرویدی مدل T18 به صورت اینترنتی طراحی لوگو | نمونه کارهای گرافیک و لوگو | آرم و نشانه معرفی کالا فروشگاهی تخفیفان پیام فلزیاب 09196638253 فیزیک ایران رینگ لایت یا نور حلقوی چیست و چه کاربردی دارد؟ تولیدی کفش بهترین سایت